In loggen / uit loggen

Programma 2de leerjaar

button inschrijven

 

Hieronder volgt een overzicht van het tweede leerjaar van de PACH opleiding (2020-2021).

Na afloop van het tweede jaar vindt wederom een toets plaats.

 

U kunt zich voor het tweede jaar inschrijven via de button.

 

Coördinator PACH 2: Guus Polderman

 

Module 1.     Zaterdag 12 september 2020

10-13 uur (alleen cursisten) - door Guus Polderman

    Theorie en uitwisseling

14-17 uur (open inschrijving) - door Guus Polderman       

    Inleiding in taxonomy en plantenrijk

    Orde der Ranunculales

    Familie der Papaveraceae: Opium, Chelidonium

    Familie der Berberidaceae: Berberis

    Familie der Menispermaceae: Cocculus

 

Module 2.     Zaterdag 17 oktober 2020

10-13 uur (alleen cursisten) - door Guus Polderman                  

    Theorie en uitwisseling

14-17 uur (open inschrijving) - door Guus Polderman                   

    Vervolg: Orde der Ranunculales

    Familie der Ranunculaceae: Aconitum, Cimicifuga, Pulsatilla, Ranunculus bulbosus, Staphisagria

 

Module 3.    Zaterdag 14 november 2020   

10-13 uur (alleen cursisten) - door Guus Polderman 

    Theorie en uitwisseling

14-17 uur (open inschrijving) - door Huib Wijtenburg

    Periodiek Systeem I: Waterstofserie, Koolstofserie

    Middelen: Borax (Borium), Graphites, Ammonium carbonicum, Nitricum acidum

 

Module 4.     Zaterdag 5 december 2020             

10-13 uur (alleen cursisten) - door Guus Polderman

    Theorie en uitwisseling

 14-17 uur (open inschrijving) - door Wim Roukema

    Periodiek Systeem II a: Siliciumserie                                                                         

    Middelen: Alumina, Natrium-groep (Nat-m, Nat-c, Nat-s) Magnesium muriaticum, Magnesium phospforicum

 

Module 5.     Zaterdag 16 januari 2021

10-13 uur (open inschrijving) - door Christien Klein

    Wetenschappelijk onderzoek

14-17 uur (open inschrijving) - door Guus Polderman

    Nosoden

    Middelen: Psorinum, Carcinosinum, Tuberculinum, Syphilinum, Medorrhinum

  

Module 6.     Zaterdag 13 februari 2021 

10-13 uur (alleen cursisten) - door Mary van der Steur

    Theorie en uitwisseling  

14-17 uur (open inschrijving) - door Mary van der Steur

    Periodiek Systeem II b: vervolg Siliciumserie

    Middelen: Phosphorus, Sulphur (Hepar sulphuris). DD Phos-ac.

 

Module 7.     Zaterdag 13 maart 2021

10-13 uur (alleen cursisten) - door Rienk Stuut 

    Theorie en uitwisseling

14-17 uur (open inschrijving) - door Rienk Stuut

    Fungi en Primitive plants

    Fungi: Agaricus

    Primitive plants: Lycopodium. Coniferen: Thuja en Sabina

 

Module 8.     Zaterdag 17 april 2021

10-13 uur (alleen cursisten) - door Guus Polderman

    Theorie en uitwisseling

14-17 uur (open inschrijving) - door Huib Wijtenburg 

    Periodiek Systeem III: Kalium-groep (onderdeel IJzerserie)

    Middelen: Kalium carbonicum, Kalium bichromicum, Kalium phosphoricum, Kalium bromatum

 

Module 9.     Zaterdag 29 mei 2021

10-13 uur (alleen cursisten) - door Guus Polderman 

    Theorie en uitwisseling

14-17 uur (open inschrijving) - door Resie Moonen

    Liliflorae

    Middelen: Allium cepa, Colchicum, Lilium tigrinum, Veratrum album

Module 10.     Zaterdag 3 juli 2021

10-13 uur (open inschrijving) - door Guus Polderman

    Periodiek Systeem IV: IJzerserie.

    Middelen: Calcium carbonicum, Calcium phosphoricum, Manganum, Ferrum, Ferrum phosphoricum, Cuprum, Zincum, Arsenicum album

14-17 uur (alleen cursisten) - door Guus Polderman

    Toets

 

Datum
Er zijn momenteel geen evenementen